Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /    /  Kurumsal

Kurumsal

Evet, hala oyundayız.

Aslında her şey bir topun çevresinde başladı…

Disiplin…

Takım olma bilinci…

Keyif almak ve keyif vermek…

Hedeflere varmak…

Hatta sınırları aşmak…

 

  • Çocukluktan çıkıp yetişkinliğe adım attığınızda oyun dünyası geride kalıyor hep. Bizim içinse oyun hep devam ediyor.

Yetişkinlerin dünyasını renklendirmenin en eğlenceli yolu: Oyunda kalmak.

Oyunda kalmak derken, bir düşünün;

En son ne zaman top oynadınız?

En son ne zaman ip atladınız?

En son ne zaman arkadaşlarınızla koşarak yarıştınız?

Nedir?

Necidir?

Ne Yapar Bu Tunçeri Derseniz:

2000 senesinde, milli basketbolcularımız Kemal ve Kerem Tunçeri kardeşler ile Haluk Acar tarafından kurulduk. İlk olarak spor okulları ile başlayan maceramız, ardından Türkiye çapında düzenlediğimiz turnuvalar, sosyal sorumluluk organizasyonları ile devam etti. Hiç boş durmadık ama biz büyüdükçe oyunlarımız da büyüdü. Team Building aktivitelerimizle birlikte oyuna hep yeni şeyler kattık. M.I.C.E. sektörü başta olmak üzere, alışveriş merkezleri, oteller ve belediyelere yönelik aktivitelerimizi sonrasında fuar, kongre ve lansman etkinlikleri ile destekleyip oyuna hız kesmeden devam ediyoruz. Etkinliklerimize her gün bir yenisini ekliyoruz.

Durmuyoruz, yorulmuyoruz!

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri yerinde takip ediyor ve yenilikçi çözümlerle sektörde hep lider olmak için çabalıyoruz. Her şeyin bir mutfağı vardır. Biz de mutfaklarımızı Antalya, Kıbrıs ve İstanbul’ da konumlandırdık. Bu mutfaklarda her gün en iyisini yapmak için özenle çalışıyoruz.

Spor bizim için vazgeçilmezdir. Bolu’da profesyonel spor kulüplerine yönelik hazırladığımız kamp merkezimizde Türkiye’den ve Avrupa’dan takımları ağırlıyoruz. Burada geçen hazırlık döneminden sonra takımlarımızla birlikte Uluslararası turnuvaları organize etmeye devam ediyoruz. Bizler oyun kurucularız, takım kaptanlarıyız. Şimdi bu tecrübeyle sizin oyunlarınızı yaratmak ve takımlarınızı kurmak için çalışıyoruz.

PARKURLAR: Her yerde gözümüz kulağımız var!

Sizler için araştırıyor, dinliyor, geliştiriyor ve üretiyoruz!

Uluslararası alandaki tüm gelişmeleri yerinde takip edip, yepyeni Parkurları, Teknolojileri, Team Building aktivitelerini ya ithal ediyor, ya da üretip patentlerini alıyoruz.

Tüm ürünlerimizin en büyük özellikleri ise; portatif, indoor ve outdoor’a uygun, zorluk seviyelerinin belirlenebilir ve branding alanları ile istenilen konsepte uyarlanabilir olmalarıdır.

İstanbul, Antalya ve Kıbrıs’taki depolarımızla, Türkiye’nin dört bir yanına ve aynı zamanda Kıbrıs’a anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

TEKNOLOJİK HİZMETLER:

Farklı ve kaliteli hizmet anlayışımızı hep bir adım daha ileriye götürme amacıyla Dünya’daki teknolojik gelişmeleri yerinde takip ediyoruz. En son teknolojiyi her zaman etkinliklerimize entegre etmeyi bir misyon haline getirdik.

Artık toplantı, fuar, kongre, lansman ve Team Building gibi tüm etkinliklerinizi yeni nesil teknolojilerimizle destekliyoruz. Markanızın yeni nesil teknolojilerle anılmasını sağlıyor, ürününüze değer katarken, katılımcılara unutamayacakları deneyimler yaşatıyoruz.

Elimizdeki teknolojileri farklı kılan ana unsur; markanıza özel olarak hazırlayacağımız yazılımlar olduğundan, etkinliklerinizi sadece benzersiz kılmıyor, aynı zamanda altına imzanızı atmanızı da sağlıyoruz.

Eği-team:

Tunçeri tecrübesi ile yaşatılan deneyimlerin, profesyonel eğitimlerle, bireylere, takımlara ve kurumlara işlenmesi işimizin önemli bir parçasıdır.

  • Yaşanılan deneyimlerin gözlenmesi ve raporlanması,
  • Kuruma özel tasarlanmış envanterler ile ilişkilendirilerek ölçülmesi,
  • Konusunda uzman eğitmenler tarafından değerlendirilmesi,
  • Konuya göre seçilecek, bünyemizde bulunan Parkur, Oyun Gurubu, aktivite vb. materyallerle eğitimin, raporlamanın ve ölçümlemelerin desteklenmesi,
  • Kişiye duyarlı kuruma özel hazırlanmış kitlerle (eğitimlerle) desteklenmesi,
  • Sürecin yaygınlaştırılması ve farklı öğrenme stillerine uygun tasarımlar ve çalıştaylarla (workshop) bezenmesi ve takibi (zaman ve kaynak baskısının hissedildiği durumlarda)
  • Kuruma özel tasarımlarda ihtiyaca binaen iş sonuçlarına etki ve ROI (Yatırımın geri dönüşü) düzeyinde ölçümlemeler,
  • Dijital tazeleme seminer, eğitim ve öğrenme araçları,

WORKSHOPLAR

Workshoplar yani atölye çalışmalarımız;

Bu çalışmalarımızı konusunda uzman eğitmenlerin deneyimlerini ve bilgilerini, bir program eşliğinde sizlerle paylaşıyoruz. Tüm workshopları, tek çatı altında sizlere sunmakta ve katılımcılar için hiçbir materyale gerek duyulmayacak şekilde düzenliyoruz.

Ayrıca, etkinliklerimizde eksiksiz hizmet anlayışı ile katılımcıların en etkin şekilde eğitim almalarının yanı sıra, keyifli vakit geçirmelerini de sağlıyoruz.

YARATICI ETKİNLİKLER

‘’Biz hepsini yaptık’’ diyebilecek grupların bile ‘’vay be’’ dediği yeni nesil aktiviteler.

Bakış açımızı biraz değiştirdik ve oturup var olanları kendi tarzımızda yeniden biçimlendirdik.

Wall Team ve Bilgi & Performans Yarışması gibi sektöre yenilik katan projelerle, aktiviteler başlığımıza imzamızı attık.

Bunları yaparken birlikte başarmaktan, bilgileri ölçmeye kadar birbirinden farklı yarışma konseptlerini harmanladık.

 

KONSEPT İŞLER

Grubumun nasıl bir motivasyon aktivitesine ihtiyacı var diye düşünüyorsanız, birlikte adım atmamıza izin verin!

Biz tasarlayalım, oluşturalım ve gerçekleştirelim. Siz sadece keyfini çıkarın. Proje ekibimizle ortaya çıkardığımız rengarenk alanlarda heyecanlı aktivitelerle, rekabetin ve yarışmanın yanı sıra, hep aradığınız farklı deneyimleri yaşayabileceksiniz.

Survivor’ dan Olimpiyatlar’a, Yeni Nesil Teknolojiler’ den yeteneklerimizin konuşacağı Workshoplar’a kadar uzanan birbirinden renkli ve farklı bir çok konsepti sizin için tasarladık.

İçeriğinin tamamen esnek ise olması seçim yapmanızı kolaylaştıracak.